Winnica Folwark Pszczew

Folwark Pszczew to obiekt hotelowo-enoturystyczny, otoczony Pszczewskim Parkiem Krajobrazowym oraz wieloma jeziorami. Dysponuje stylowymi miejscami noclegowymi, salami konferencyjnymi oraz salą balową. Winnica kontynuuje tradycje zapoczątkowane przed wiekami przez biskupów poznańskich w uprawie winorośli na tym terenie.
Produkuje wysokiej jakości wina wytrawne, które można degustować podczas indywidualnych degustacji, jak i nabyć na miejscu w samym Folwarku lub w bistro Spichlerz Smaków. W ofercie dla gości Winnicy oraz Folwarku dostępna jest strefa Spa - sauna Kelo opalana drewnem, oraz jacuzzi - umieszczone w Domku Rybaka.
Dodatkowymi atrakcjami jest plac zabaw dla dzieci, możliwość skorzystania z jazdy konnej oraz zwiedzenia wyjątkowej okolicy bryczką lub wagonettą ciągniętą przez zabytkowy ciągnik Fendt, oraz możliwość skorzystanie z rowerów, quada lub amfibii.
W Folwarku prowadzi się ekologiczną uprawę warzyw i owoców, z których przygotowuje się produkty regionalne oraz własną pasiekę pszczelarską z której co roku zbiera doskonały miód, dostępny w sprzedaży w Spichlerzu Smaków.ul Stefana Batorego 11

66-330 Pszczew


E-mail: winnica@pszczew.com.pl

Kliknij na;

www.facebook.com/WinnicaFolwarkuPszczew

www: folwark.pszczew.com.pl

Numer telefonu: +48 881 337 311

Telefon komórkowy: +48 881 337 311

Rok założenia winnicy: 2014
Powierzchnia winnicy: 5,0 ha
Uprawiane odmiany: regent, cabernet cortis, monarch, solaris, riesling, sauvignier gris, johanniter, chardonnay.Winnica Folwark Pszczew

winnica, Pszczew,