Lubuskie Centrum Winiarstwa - Hotel Pałac Wiechlice

Winnica Pałac Wiechlice

Stylowe wnętrza i bogata historia Pałacu Wiechlice, w którym rezydowały wojska pruskie, carskie oraz francuskie z Napoleonem na czele, stanowią dziś o unikalności tego ośrodka na mapie polskich atrakcji turystycznych.
Pałac Wiechlice łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym, ekologicznym luksusem, który będzie towarzyszył Państwu podczas wypoczynku, pobytu w SPA & Wellness czy na konferencji. W połączeniu klasycznej elegancji ze współczesnymi udogodnieniami, Tradycyjna polska gościnność wyróżnia nas spośród innych obiektów w Polsce.
Hotel oferuje 11 apartamentów klasy lux w samym pałacu, 36 pokoi w oficynie, restaurację oraz salę balowo-konferencyjną. Centrum Spa & Wellness to: kryty basen o powierzchni 60 m kw., strefa saun, siłownia wraz z salą fitness, gabinety masażu i odnowy, gabinety kosmetyczne i zabiegowe, boisko do siatkówki plażowej, rowery i sprzęt sportowy. Pałac otacza wielohektarowy park z ponad 200-letnim drzewostanem, winnicą i stawem rybnym. Obok znajduje się lotnisko dla helikopterów oraz awionetek z dwoma pasami, a także staw wędkarski.
Wiechlice 45b 

67-300 Szprotawa


E-mail: recepcja@palacwiechlice.pl

WWW: http://www.palacwiechlice.pl

Facebook: http://www.facebook.com/PalacWiechlice

Numer telefonu: 48 68 376 86 10

Rok założenia winnicy: 2008
Powierzchnia winnicy: 0,9 ha
Uprawiane odmiany: cabernet cortis, johanniter, solaris, regent, rondo

Galeria: Pałac Wiechlice