Wyścig kolarski „Lubuskie Warte Zachodu”

W dniu 19 czerwca 2021 r. zostanie zorganizowany wyścig kolarski pn. „Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików o Puchar prezydenta Zielonej Góry” – jazda indywidualna na czas. Wyścig zostanie rozegrany na trasie START i META na szczycie wzniesienia Racula, ul. Głogowska za bud. Nr 117 (1,5 km od WOSiR). Podczas rywalizacji kolarzy ruch na drodze zostanie całkowicie zamknięty, zgodnie z przepisami sportowymi PZKol.

W dniu 20 czerwca 2021 r. na terenie Zaboru odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Lubuskie Mistrzostwa Amatorów i Juniorów Młodszych w kolarstwie szosowym "Lubuskie Warte Zachodu" pod Patronatem Patronat Honorowym Marszałka Województwa Lubuskiego. Trasa wyścigu odbędzie się na rundach 13,3 km: Zabór ul. Klonowa - Łaz – Droszków ul. 3 Maja – Droszków ul. Dębowa – m. Czarna – Zabór ul.  Chłapowskiego, ze startem i metą przed Lubuskim Centrum Winiarstwa. Wyścig umieszczony jest w kalendarzu DZKol na sezon szosowy i posiada rangę Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Dodatkowo zostaną rozegrane Lubuskie Mistrzostwa Open juniorów młodszych, juniorek mł. oraz AMATOR/MASTERS kobiet i mężczyzn z podziałem na kategorie wiekowe.

Zapisy i szczegóły na stronie: https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/2967-wyscig-kolarski-lubuskie-warte-zachodu.html


źródło: drzonkow.pl