Innowacyjne winiarstwo

Departament Innowacji i Przedsiębiorczości UMWL serdecznie zaprasza przedstawicieli branży winiarskiej, przedsiębiorstwa, centra naukowo-badawcze, instytucje otoczenia biznesu, przedsiębiorstwa nowoczesnych technologii zainteresowanych INNOWACJAMI i pozyskaniem środków na badania, rozwój i innowacje w nowej perspektywie finansowej UE na warsztaty sieciujące w ramach procesu wyznaczenia kluczowych obszarów badawczo-rozwojowych Lubuskich Inteligentnych Specjalizacji. Będzie to również świetna okazja do poznania innych firm i instytucji oraz nawiązania współpracy w podgrupach tematycznych. Warsztaty odbędą się w formule on-line w godzinach 9:00-12:00 w następujących terminach (w czwartki). Proszę wybrać grupę, która najbardziej odpowiada Państwa branży (można zapisać się do każdej):

- 22 kwietnia 2021 r. – Zdrowie i jakość życia i inne potencjalne inteligentne specjalizacje
- 29 kwietnia 2021 r. – Innowacyjny przemysł i inne potencjalne inteligentne specjalizacje

Celem warsztatów jest poinformowanie i przygotowanie podmiotów lubuskiego systemu innowacji do aplikowania w konkursie na kluczowe obszary badawczo-rozwojowe (B+R) Lubuskich Inteligentnych Specjalizacji, konkurs natomiast zmierza do wyłonienia konsorcjów jakie będą generować projekty badawczo-rozwojowe i innowacyjne w ramach wsparcia RPO 2021-2027. Warsztaty organizuje Departament Innowacji i Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: +48 (68) 456 52 68

Rejestracja na warsztaty dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/iRBRx7raQLPzPsRd8

Jednocześnie prosimy o wypełnienie ankiety, która ułatwi zidentyfikowanie barier w prowadzeniu działalności B+R+I oraz zidentyfikuje prowadzone projekty z obszaru B+R+I w województwie lubuskim. Ankieta dostępna jest pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSda5R20CX0PjjRA9PFBl3S3E3BdCr0GdOUlvLIo0MXZ7q0wzw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Innowacje